Warning: Declaration of AMW_Related_Sub_Items_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/robertj8/public_html/fitnesscentrumepe.nl/wp-content/plugins/advanced-menu-widget/class-advanced-menu-walker.php on line 0
Rooster

Rooster vanaf oktober 2019

maandag

08.30-22.00

dinsdag

07.00-22.00

woensdag

08.30-22.00

donderdag

08.30-22.00

vrijdag

07.00-20.00

zaterdag

08.30-13.30

zondag

09.00-13.30

09.00-10.00

BodyShape

met Leonie

09.15-10.00

Fitness Circuit

met Gerard

10.00-11.00

BodyPump

met Marije

11.15-12.00

Bekkenbodem

met Renate

11.00-12.00

Spreekuur

fysiotherapeut

Dynamiek

(oneven weken)

Afwijkende tijden, informeer bij de medewerkers!

12.30-13.00

Spreekuur NAH

met Bewegingsdeskundige

13.15-14.00

Fitness Circuit

met Roel

14.00-14.45

Preventieve Braintraining

met Bewegingsdeskundige

Op aanvraag

18.00-19.00

Spreekuur

fysiotherapeut

Dynamiek

(even weken)

Afwijkende tijden, informeer bij de medewerkers!

18.00-19.00

BodyPump

met Nienke

19.00-19.45

Pilates

met Renate

19.00-19.15

Buikspieren

met Roel

19.45-20.30

Sh’Bam

met Natalie

20.30-21.00

H.I.I.T.

met Natalie

21.00-21.45

RPM

met Julie

08.45-09.30

Spinning

met Nienke

10.00-11.00

BodyBalance

met Renate

10.15-11.00

Spierkracht & Balans

met Gerard

13.15-14.00

Fitness Circuit

met Gerard

18.30-19.30

GezondGewicht

met Renate

19.30-20.30

BodyPump

met Marije

20.30-21.30

BodyBalance

met Renate

09.00-09.45

BoksFit

met Renate

10.00-11.00

Pilates

met Renate

10.30-11.00

Fitness Circuit

met Roel

18.00-18.45

RPM

met Julie

19.00-19.45

Sh’Bam

met Marije

19.45-20.15

BodyCore

met Marije

20.15-21.15

Yoga

met Angela

09.00-10.00

60Fit heren

met Gerard

09.30-10.00

RPM low

met Luca

10.00-10.30

CT

met Luca

10.30-11.30

BodyBalance

met Renate

13.15-14.00

Fitness Circuit

met Luca

14.00-14.45

Preventieve Braintraining

met Bewegingsdeskundige

Op aanvraag

18.00-18.45

BoksFit

met Joost of Roel

19.00-20.00

BodyPump

met Daniëlle

20.00-21.00

BodyAttack

met Daniëlle

08.30-09.00

BodyCore

met Marije

09.00-10.00

BodyShape

met Gea

09.00-09.30

Fitness Circuit

met Luca of Joost

10.00-10.45

60Fit dames

met Gea

10.00-10.30

Rug fitness

met Luca

10.15-11.00

Spierkracht & Balans

met Gerard

19.00-19.45

RPM

Les is vervallen.

Zie nieuwe les ma.avond!

08.45-09.30

Spinning

met Nienke

10.00-11.00

Yoga

met Angela

10.15-11.00

Fitness Circuit

met Roel

11.15-12.00

BoksFit

met Roel

10.00-11.00

BodyPump

met Daniëlle

11.00-12.00

BodyAttack

met Daniëlle